Kalenteri
Marraskuu 2020
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
44
 
 
 
 
 
 
1
45
2
3
Harjoitukset:Rommeli
17:00-18:15
Oheiset
Ulkoliikuntaan sopiva vaatetus
4
Harjoitukset:Rommeli
17:00-18:15
Oheiset
Ulkoliikuntaan sopiva vaatetus
5
6
Harjoitukset:Rommeli
17:00-18:15
Oheiset
Ulkoliikuntaan sopiva vaatetus
7
8
46
9
Harjoitukset:Rommeli
17:00-18:15
Oheiset
Ulkoliikuntaan sopiva varustus
10
11
Harjoitukset:Rommeli
17:00-18:15
Oheiset
Ulkoliikuntaan sopiva varustus
12
13
Harjoitukset:HH 1
17:15-18:05
Jääharjoitus
Viikonloppuna pelaaville pelipalaveri 18.40 asti.
14
Peli:Linnanmaa
11:45-13:15
Kärpät Musta-RoKi Sininen
Mv:t Oskari ja RasseJokke Ilpo Elmeri Aksu K Eeli&
Peli:Kempele
15:40-17:10
K-Laser Punainen-RoKi Sininen
Mv:t Oskari ja RasseJokke Ilpo Elmeri Aksu K Eeli Onni N Juho Topias K
15
Peli:Lappi Areena Kisahalli
11:30-13:00
RoKi Keltainen -Roki U13 Valkoinen
Keltainen: Marcus (mv), Jonni, Aapo, Onni U, Jeppe, Julle, Pekka, Sofia,
Peli:Kisahalli
13:00-14:30
RoKi Sininen-Kärpät Valkoinen
Mv:t Oskari ja RasseJokke Ilpo Elmeri Aksu K Eeli Onni N Juho Topias K
47
16
17
Harjoitukset:Kisahalli
17:00-17:50
Jääharjoitus
Jää+oheiset harjoitukset loppuu klo 19.00
18
Harjoitukset:HH2
17:30-18:20
Jääharjoitus
Oheiset 19.30 asti
19
20
21
Peli:Kisahalli
12:00-13:30
RoKi Valkoinen-Pantterit
Mv:t Jussi Ja OulaOliver Benjamin Miro Anton Lenni
22
Peli:HH1
13:30-15:00
RoKi -Pantterit
Mv:t Marcus ja OskariJonni Lucas Aapo Onni U Jeppe
48
23
24
25
Peli:Lappi Areena HH1
20:15-21:45
Pantterit-RoKi Keltainen
mv:t Oula ja MarcusOliver Benjamin Miro Anton Lenn
Harjoitukset:Santasport
16:00-17:00
Oheisharjoitus
Varustus: sählymaila, pallo, sisäpelikengät ja juomapullo.
26
Harjoitukset:Kisahalli
17:00-17:50
Jääharjoitus
Oheiset 19.00 asti 
27
Harjoitukset:HH1
17:15-18:05
Jääharjoitus
Ei oheisia, mestispeli.
28
Peli:Jääli
14:00-15:30
KKP-RoKi Sininen
Mv:t Rasse ja OskariJokke Ilpo Elmeri Aksu K Eeli Onni N Juho Topias
Peli:Linnanmaa, Oulu
18:30-20:00
Kärpät Valkoinen-RoKi Sininen
Mv:t  Rasse ja OskariJokke Ilpo Elmeri Aksu K 
29
Peli:Kemijärvi
12:00-13:30
Keki-RoKi Keltainen
Mv:t Oula ja MarcusLucas Onni U  Julius Pekka Oskari Roni Ta
Peli:HH1
13:45-15:15
RoKi Sininen-PyPo
Mv:t Rasse ja JussiJokke Ilpo Elmeri Aksu K Eeli Onni N Juho Topias K
49
30
Harjoitukset:Kisahalli
17:00-17:50
Jääharjoitus
Oheiset 19.00 asti
 
 
 
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=ROKIU13_5155
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita