E2 08 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
16.03.2019 E2 lohko 5a Kemijärvi Pantterit Valkoinen - RoKi Valkoinen
16.03.2019 E2 lohko 5a Kemijärvi KeKi - RoKi Valkoinen
16.02.2019 E2 lohko 5b Posio PaKa - RoKi Sininen
16.02.2019 E2 lohko 5b Posio PosPy - RoKi Keltainen
16.02.2019 E2 lohko 5b Posio PaKa - RoKi Keltainen
16.02.2019 E2 lohko 5b Posio PosPy - RoKi Sininen
16.02.2019 E2 lohko 5a Kittilä TuKi - RoKi Valkoinen
16.02.2019 E2 lohko 5a Kittilä SoPa - RoKi Valkoinen
09.02.2019 E2 lohko 5b Lappi Areena RoKi Keltainen - Lämärit
09.02.2019 E2 lohko 5b Lappi Areena RoKi Sininen - TIHC Sininen
09.02.2019 E2 lohko 5b Lappi Areena RoKi Keltainen - TIHC Sininen
09.02.2019 E2 lohko 5b Lappi Areena RoKi Sininen - Lämärit
09.02.2019 E2 lohko 5a Lappi Areena hh1 RoKi Valkoinen - KeKi
09.02.2019 E2 lohko 5a Lappi Areena hh1 RoKi Valkoinen - Pantterit Valkoinen
02.02.2019 Pelitällit Kemijärvi KeKi - RoKi E2 08
26.01.2019 E2 lohko 5a Lappi Areena RoKi Valkoinen - Pantterit Valkoinen
26.01.2019 E2 lohko 5a Lappi Areena RoKi Valkoinen - TuKi
12.01.2019 E2 lohko 5b Lappi Areena hh1 RoKi Sininen - PaKa
12.01.2019 E2 lohko 5b Lappi Areena hh1 RoKi Keltainen - PosPy
12.01.2019 E2 lohko 5b Lappi Areena hh1 RoKi Sininen - PosPy
12.01.2019 E2 lohko 5b Lappi Areena hh1 RoKi Keltainen - PaKa
12.01.2019 E2 lohko 5a Sodankylä SoPa - RoKi Valkoinen
12.01.2019 E2 lohko 5a Sodankylä KiPS - RoKi Valkoinen
15.12.2018 E2 lohko 5b Tornio TIHC Sininen - RoKi Keltainen
15.12.2018 E2 lohko 5b Tornio Lämärit - RoKi Keltainen
15.12.2018 E2 lohko 5b Tornio TIHC Sininen - RoKi Sininen
15.12.2018 E2 lohko 5b Tornio Lämärit - RoKi Sininen
08.12.2018 E2 lohko 5a Lappi Areena, hh1 RoKi Valkoinen - Pantterit Valkoinen
08.12.2018 E2 lohko 5a Lappi Areena, hh1 RoKi Valkoinen - KiPS
01.12.2018 E2 lohko 5a Kemijärvi TuKi - RoKi Valkoinen
01.12.2018 E2 lohko 5a Kemijärvi KeKi - RoKi Valkoinen
25.11.2018 E2 lohko 5a Lappi Areena, hh1 RoKi Valkoinen - Pantterit Valkoinen
25.11.2018 E2 lohko 5a Lappi Areena, hh1 RoKi Valkoinen - SoPa
24.11.2018 E2 lohko 5b Kuusamo PaKa - RoKi Sininen
24.11.2018 E2 lohko 5b Kuusamo PosPy - RoKi Keltainen
24.11.2018 E2 lohko 5b Kuusamo PosPy - RoKi Sininen
24.11.2018 E2 lohko 5b Kuusamo PaKa - RoKi Keltainen
10.11.2018 E2 lohko 5a Lappi Areena, hh1 RoKi Sininen - TIHC Sininen
10.11.2018 E2 lohko 5b Lappi Areena, hh1 RoKi Keltainen - Lämärit
10.11.2018 E2 lohko 5b Lappi Areena, hh1 RoKi Sininen - Lämärit
10.11.2018 E2 lohko 5a Ivalo KeKi - RoKi Valkoinen
10.11.2018 E2 lohko 5b Lappi Areena, hh1 RoKi Keltainen - TIHC Sininen
10.11.2018 E2 lohko 5a Ivalo KiPS - RoKi Valkoinen
20.10.2018 E2 lohko 5a Lappi Areena, hh1 RoKi Valkoinen - KeKi
20.10.2018 E2 lohko 5a Lappi Areena, hh1 RoKi Valkoinen - SoPa
14.10.2018 E2 lohko 5a Kittilä KiPS - RoKi Valkoinen
14.10.2018 E2 lohko 5a Kittilä TuKi - RoKi Valkoinen
13.10.2018 E2 lohko 5b Lappi Areena, hh1 RoKi Sininen - PaKa
13.10.2018 E2 lohko 5b Lappi Areena, hh1 RoKi Keltainen - PosPy
13.10.2018 E2 lohko 5b Lappi Areena, hh1 RoKi Sininen - PosPy
13.10.2018 E2 lohko 5b Lappi Areena, hh1 RoKi Keltainen - PaKa
29.09.2018 E2 lohko 5b Kemi TIHC Sininen - RoKi Sininen
29.09.2018 E2 lohko 5b Kemi TIHC Sininen - RoKi Keltainen
29.09.2018 E2 lohko 5b Kemi Lämärit - RoKi Sininen
29.09.2018 E2 lohko 5b Kemi RoKi Keltainen - Lämärit
E2 08
Kategoriat